top of page

הרצאות וסדנאות

תוכן עם ערך

אנשים

ניהול

מנהיגות

הרצאות וסדנאות למנהלים ומנהלות שמחפשים ערך!

מגוון הרצאות וסדנאות פרקטיות, מעוררות השראה ומניעות לפעולה. 
 

מנהיגות AI

"אוֹקְסִימוֹרוֹן" הוא מטבע לשוני המורכב מזוג מרכיבים הסותרים זה את זה, שצירופם יוצר משמעות חדשה מעבר להגיון...".

מנהיגות ו- AI נשמע כמו סתירה מובנית. מנהיגות נתפסת כמשהו שורשי, מחובר לליבה האנושית, הפנימית שלנו. משהו שהולך איתנו כבר שנים ארוכות, מחובר לקרקע ובעל תשובה (גם אם לעיתים היא מצריכה חיפוש).

לעומת זאת, AI נראה כמו ההפך הגמור מהאנושי. מכונה. ללא תבונה (בינתיים) מסמל את החדש, את העתיד, את הלא נודע, מציף את סימני השאלה ולא את התשובה, מצריך מאיתנו חיפוש, ברור, הבנה.

הילכו שניהם יחדיו?

מנהיגות AI הרצאה שמיועדת למנהלים ומנהלות ומשקפת את התקופה שבה אנחנו חיים. מצד אחד נדרשת מנהיגות אמיצה, ברורה, יציבה, כזאת שיודעת, שמחוברת לערכים אנושיים ולתפיסת עולם מזוככת ומצד שני נדרשת מנהיגות ששואלת שאלות, שמערערת על המובן מאליו, חוקרת, בודקת ומעזה לאתגר את המציאות כל פעם מחדש.

ה-AI כבר כאן אבל איזו מנהיגות נדרשת להתמודדות עם העידן הנוכחי? האם יש ביננו מנהיגי AI?  מה שונה בהם? מה נדרש מהם? מה העובדים שלנו צריכים?

'מנהיגות AI' יוצרת משמעות חדשה שהיא מעבר להגיון.

רובוטים.png
עיצוב ללא שם.jpg

פרקטיקות לניהול עובדים בעת משבר

בתוך כל הכאוס והכאב שבו אנחנו נמצאים באופן אישי, אנחנו נדרשים לדאוג, לטפל, לנהל ולהוביל את צוות העובדים שלנו. 

מרגע פרוץ המלחמה אני מלווה ומרצה בפני מאות מנהלים ומנהלות מרחבי הארץ ומעוטף עזה. 

ההרצאה 'פרקטיקות לניהול עובדים בעת משבר' נוצרה בעקבות המפגשים הרבים ומכילה תובנות רבות שעלו מהשטח. 

הגישה העקרונית שמנחה את ההרצאה היא - Back To Basic. בימים אלו אנחנו לא נדרשים לתאוריות גדולות אלא להדגשת פעולות שגרתיות ואולי אפילו מובנות מאליהן ביחד עם כלים פרקטיים ומידיים שניתן להשתמש בהם עוד היום. 

זה הזמן לביצוע!

הרצאה פרקטית שמעניקה למנהלים כלים ישמים לניהול עובדים בעת משבר. 

 

מנהיגות בהפרעה

אנחנו עדים לשינויים היסטוריים בשוק התעסוקה ובמקומות העבודה. עובדים בכל רחבי העולם מעצבים סדר יום חדש שבא לידי ביטוי, בין היתר, בדרישות ובציפיות חדשות ממקום העבודה ובעיקר מהמנהלים והמנהלות שלהם.

מהו התפקיד של המנהלים.ות בעידן הזה? האם שיטות הניהול הקיימות היום רלוונטיות? איך מגשרים על פערי הדורות שבין העובדים והמנהלים? איך נראית מנהיגות משמעותית ברחבי העולם? ומה מנהלים ומנהלות יכולים לעשות כבר היום כדי להנהיג את העובדים שלהם, לעורר בהם השראה ולהניע אותם לפעולה?

'מנהיגות בהפרעה' הינה הרצאה מעוררת השראה עבור מנהלים ומנהלות שמנהלים אנשים. ההרצאה תעורר ותעצים את האמונה והידיעה של כל מנהל ומנהלת ביכולות המנהיגותיות שלהם ובדרך ליצירת אימפקט משמעותי על הארגון שאותו הם מובילים, העובדים שלהם ועל חייהם. 

Fashionable Hipster
Handshake

אתמול אמרתם מחר

הרצאה מעוררת השראה על החסמים וההרגלים שמונעים מאיתנו ליצור שינוי בחיים הפרטיים והמקצועיים שלנו ושבעת הצעדים שיובילו לשינוי מקצועי ואישי מיידי.

קל להגזים בחשיבותו של רגע אחד מכונן ולזלזל בחשיבותם של שיפורים קטנים על בסיס יומי. שיפור של אחוז בודד אינו בולט במיוחד, אנו נוטים לזלזל בו. אבל כשאנחנו טועים שוב ושוב וחוזרים על הפעולות וההחלטות שלנו שוב ושוב זה מצטבר לכדי תוצאה גדולה. לעומת זאת, שיפור זעיר לאורך זמן עשוי ליצור תוצאה מדהימה.

החלטה המהווה שיפור של אחוז אחד על פני המצב הקיים, או הרעה של אחוז אחד ביחס למצב הקיים, אינה נשמעת הרת גורל במיוחד. אבל לאורך חיים שלמים, ההחלטות הללו עושות את ההבדל בין האנשים שהפכתם להיות, לבין מי שיכולתם להיות.

בהרצאה ובסדנא זו נצא למסע משותף שבו, ביחד, נפרק חסם אחרי חסם, הרגל אחרי הרגל ואז באמצעות שבעה צעדים הכוללים כלים יישומיים ודוגמאות מהארץ ומהעולם, נרכיב את הכל בחזרה כדי לאפשר לכם ליצור שינוי מידי בחיים הפרטיים והמקצועיים ובעצם לאפשר לכם להיות משמעותיים לעצמכם ולסביבה!

הכל מתחיל ב- למה

מנהיגים גדולים מעוררים באנשים השראה לפעול. המנהיגים שיכולים לעורר השראה מעניקים לאנשים תחושה של מטרה או של שייכות שלא תלויה בשום תמריץ או הטבה חיצוניים. ארגונים מצוינים לא סתם מחוללים רווחים, הם מובלים אנשים, והם משנים תעשיות ולפעמים גם את החיים שלנו תוך כדי.

כדי שחברות ומנהלים יצליחו לעורר השראה ומוטיבציה בעובדים שלהם, צריך שיהיה להם כח מניע מאחורי כל הדברים שהם עושים. הארגון זקוק לתרבות וזהות ייחודית שמחברת את כל העובדים שלהם ונותנת להם סיבה ומטרה להאמין שלשמה הם קמים בבוקר.

האם אתם יודעים מהי המטרה שלכם? למה החברה שלכם קיימת? האם לחברה ולצוות ההנהלה יש חזון ברור שדוחף את המנהלים ואת העובדים לגבולות, לקחת סיכונים, לחדש וליצור?  האם העובדים מרגישים השראה ומוטיבציה לעשות את המיטב בכל יום?

בהרצאה ובסדנה זו נצא לתהליך של גילוי, לא של המצאה. נגלה ביחד את 'האני מאמין' הייחודי שלכם, את עמוד השדרה העסקי והניהולי שלכם ואת האימפקט שתרצו לחתום בעולם. נחשף לדרכם הייחודית של מנהיגים ומנהיגות, מנכ"לים ומנכ"ליות מכל העולם, וזאת לצד אסטרטגיות מעשיות שניתן ליישם מיד במקום העבודה.

Notebook
תמונת פרופיל של אשה

חסי רן

המשוב מהצוות עליך מעולה!! ענייני, מרצה נעים וקשוב, עשיר, מדויק, עושה סדר בהמשגות, הרצאה מרתקת, תודה!

תמונת פרופיל של שתי נשים

שרון חיון, יעל אמיתי

פיני הוביל אצלנו סדרת מפגשי פיתוח מקצועי למנהלים שעסקו ב"ניהול בהפרעה בעולם של מציאות משתנה". המפגשים יצרו המשגה ומתן כלים להתמודדות עם פערי הדורות בקבוצות העובדים, תהליכי גיוס ושימור, יצירת ערכים של אג'יליות, אמון ו-Engagement  בצוות, חדשנות טכנולוגית, תפיסות ועמדות בהובלת שינויים. במפגשים נוצרה המשגה לתהליכים עדכניים בעולם העבודה המשתנה, התאפשר שיח, שאילת שאלות ועיון במסמכים רלוונטיים מעוררי סקרנות.

תמונת פרופיל של גבר

תום הגלעדי

כמי שישב בהרצאה שלך, אני יכול להגיד שהנושא קריטי לעולם הניהול היום וההגשה שלך את הנושא היתה מרתקת ומקצועית!

bottom of page