top of page

ניהול  אנשים

הרצאות וסדנאות למנהלים ומנהלות שמחפשים ערך!

Microphone
logo

בין אם אתם מחפשים להניע את הצוות שלכם, לקדם חדשנות, לעורר השראה או לשפר את הכישורים האישיים שלכם, ההרצאות שלנו מציעות תובנות חשובות ודוגמאות מהעולם האמיתי שיעזרו לכם להשיג את המטרות שלכם ולהפוך אתכם ואתכן למנהלים טובים יותר.

שלוש הרצאות-סדנאות לבחירתכם

מנהיגות בהפרעה

1.

אנחנו עדים לשינויים היסטוריים בשוק התעסוקה ובמקומות העבודה. עובדים בכל רחבי העולם מעצבים סדר יום חדש שבא לידי ביטוי, בין היתר, בדרישות ובציפיות חדשות ממקום העבודה ובעיקר מהמנהלים והמנהלות שלהם.

מהו התפקיד של המנהלים.ות בעידן הזה? האם שיטות הניהול הקיימות היום רלוונטיות? איך מגשרים על פערי הדורות שבין העובדים והמנהלים? מה העובדים רוצים? איך נראית מנהיגות משמעותית ברחבי העולם? מה עושים המנהלים בחברות המצליחות ביותר בעולם? ומה מנהלים ומנהלות יכולים לעשות כבר היום כדי להנהיג את העובדים שלהם, לעורר בהם השראה ולהניע אותם לפעולה?

מנהיגות בהפרעה הינה הרצאה מעוררת השראה עבור מנהלים ומנהלות שמנהלים אנשים. ההרצאה תעורר ותעצים את האמונה והידיעה של כל מנהל ומנהלת ביכולות המנהיגותיות שלהם ובדרך ליצירת אימפקט משמעותי על הארגון שאותו מובילים, העובדים שלהם ועל חייהם.

2. אתמול אמרתם מחר
יצירת שינוי מיידי בחיים המקצועיים והאישיים

הרצאה מעוררת השראה על החסמים וההרגלים שמונעים מאיתנו ליצור שינוי בחיים הפרטיים והמקצועיים שלנו ושבעת הצעדים שיובילו לשינוי מקצועי ואישי מיידי.

קל להגזים בחשיבותו של רגע אחד מכונן ולזלזל בחשיבותם של שיפורים קטנים על בסיס יומי. שיפור של אחוז בודד אינו בולט במיוחד, אנו נוטים לזלזל בו. אבל כשאנחנו טועים שוב ושוב וחוזרים על הפעולות וההחלטות שלנו שוב ושוב זה מצטבר לכדי תוצאה גדולה. לעומת זאת, שיפור זעיר לאורך זמן עשוי ליצור תוצאה מדהימה.

החלטה המהווה שיפור של אחוז אחד על פני המצב הקיים, או הרעה של אחוז אחד ביחס למצב הקיים, אינה נשמעת הרת גורל במיוחד. אבל לאורך חיים שלמים, ההחלטות הללו עושות את ההבדל בין האנשים שהפכתם להיות, לבין מי שיכולתם להיות.

בהרצאה ובסדנא זו נצא למסע משותף שבו, ביחד, נפרק חסם אחרי חסם, הרגל אחרי הרגל ואז באמצעות שבעה צעדים הכוללים כלים יישומיים ודוגמאות מהארץ ומהעולם, נרכיב את הכל בחזרה כדי לאפשר לכם ליצור שינוי מידי בחיים הפרטיים והמקצועיים ובעצם לאפשר לכם להיות משמעותיים לעצמכם ולסביבה!

3. הכל מתחיל ב- למה

מנהיגים גדולים מעוררים באנשים השראה לפעול. המנהיגים שיכולים לעורר השראה מעניקים לאנשים תחושה של מטרה או של שייכות שלא תלויה בשום תמריץ או הטבה חיצוניים. ארגונים מצוינים לא סתם מחוללים רווחים, הם מובלים אנשים, והם משנים תעשיות ולפעמים גם את החיים שלנו תוך כדי.

כדי שחברות ומנהלים יצליחו לעורר השראה ומוטיבציה בעובדים שלהם, צריך שיהיה להם כח מניע מאחורי כל הדברים שהם עושים. הארגון זקוק לתרבות וזהות ייחודית שמחברת את כל העובדים שלהם ונותנת להם סיבה ומטרה להאמין שלשמה הם קמים בבוקר.

האם אתם יודעים מהי המטרה שלכם? למה החברה שלכם קיימת? האם לחברה ולצוות ההנהלה יש חזון ברור שדוחף את המנהלים ואת העובדים לגבולות, לקחת סיכונים, לחדש וליצור?  האם העובדים מרגישים השראה ומוטיבציה לעשות את המיטב בכל יום?

בהרצאה ובסדנה זו נצא לתהליך של גילוי, לא של המצאה. נגלה ביחד את 'האני מאמין' הייחודי שלכם, את עמוד השדרה העסקי והניהולי שלכם ואת האימפקט שתרצו לחתום בעולם. נחשף לדרכם הייחודית של מנהיגים ומנהיגות, מנכ"לים ומנכ"ליות מכל העולם, וזאת לצד אסטרטגיות מעשיות שניתן ליישם מיד במקום העבודה.

a person
כמי שישב בהרצאה שלך, אני יכול להגיד שהנושא קריטי לעולם הניהול היום וההגשה שלך את הנושא היתה מרתקת ומקצועית

תום הגלעדי

פיני טל

יזם ויועץ לניהול   אנשים

יועץ ומלווה מנהלים בכירים וצוותי ניהול במטרה להוביל אותם ממנהלים טובים למנהיגים מצוינים. מלווה ארגונים וחברות מהמגזר הפרטי והציבורי בהובלת תהליכי שינוי, חיזוק ופיתוח שדרת הניהול ויצירת תרבות של חדשנות.

מאמין כי ניהול אנשים זאת מומחיות מורכבת וייחודית המצריכה סט כישורים וכלים ייחודיים. עובדים שמונהגים תחת מנהלים שמעוררים השראה ומניעים לפעולה, מוכנים לעשות מעל ומעבר. ארגונים שמצליחים לשנות את היחס בין המנהלים הבינוניים לבין המנהלים המצוינים שלהם, מגיעים לתוצאות יוצאות דופן.

לשעבר סמנכ"ל פיתוח אסטרטגי ברשת 'עתיד', מנהל של מספר תוכניות לאומיות ועם ניסיון ניהולי בהעסקה של למעלה מ 1,200 עובדים. מייסד מיזם 'City Challenge' ליצירת שינוי חברתי באמצעות הרשתות החברתיות.

a person

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם...

פנייתכם התקבלה בהצלחה!

bottom of page